Swetry i bluzy z sentencją

Niebanalnym trendem zimy 2014 są sentencje. Pojawiają się na t-shirtach, bluzach i swetrach. Koszulka z napisem „You made my day” może być doskonałym prezentem dla najbliższej osoby albo… może być nośnikiem informacji jaką ty chcesz przekazać komuś bliskiemu. Hot trend tego sezonu to ubrania, które mówią. Zobacz na własne oczy!

Dla wszystkich miłośniczek mody, które nie lubią nudy, projektanci mają znakomitą propozycję. Są nią bluzki i swetry z przesłaniem. Do najciekawszych sentencji, można zaliczyć: „You never asked so I never told you”, „Bonsoir mes amis” i „Free your mind”.

Napisy na ubraniach zazwyczaj występują w wersji angielskiej, ale zdarzają się także napisy po francusku. Jeśli chcesz przemówić za pomocą stroju, możesz to zrobić w łatwy sposób, za pomocą tekstu. Bluzy z przesłaniem będą znakomicie wyglądały w połączeniu z prostymi dodatkami i zwykłymi dżinsami. Jeśli wybierasz strój z napisem, nie zakładaj dużej ilości biżuterii, bo odwrócisz uwagę od sentencji! Postaw na minimalizm. Czarne rurki lub denimowe szorty doskonale wpasują się w ten styl.

Oto kilka ciekawych propozycji od Stradivariusa, Reserved i Pull&Bear

Podobne artykuły

 • kika

  super!!!

 • koka

  mam juz kilka 🙂

 • hana

  fajnie byloby zaprojektowac swoej wlasne

 • beti

  duzo firm to oferuje – wysarczy poszukac 🙂

Kontakt