Neonowe szaleństwo – podczas urlopu zaszalej z kolorem

Latem, podczas wakacji czy urlopu możesz sobie pozwolić na więcej luzu i szaleństwa w wyglądzie. Co powiesz na neonowe włosy? Ten najnowszy trend owładnął nie tylko internet, ale też plaże, ulice i ośrodki wypoczynkowe.

W szkole czy pracy nie zawsze możesz sobie pozwolić na zrealizowanie marzeń o oryginalnej fryzurze. Jednak podczas urlopu nic nie stoi na przeszkodzie, by włosy potraktować odważnie i z kolorem. Od kilku sezonów można zaobserwować silny trend na farbowanie końcówek włosów na rozmaite kolory. Nie chodzi tu tylko o ich rozjaśnienie, lecz także koloryzację na odcienie różu, czerwieni, granatu, a nawet zieleni. Jeżeli masz ochotę na szaloną, niebanalną i kreatywną fryzurę, to powinnyśmy się zdecydować właśnie na kolorowe końcówki włosów.

Co tydzień nowy kolor
Najbardziej ekstremalne kolory, takie jak niebieski czy zielony od zawsze były dla fryzjerów kłopotliwe w związku z dużą niestabilnością tych odcieni i szczególnie skomplikowanym procesem ich uzyskiwania. Tu z pomocą przychodzą specjalne fluidy koloryzujące – proste w użyciu i dające rewelacyjne efekty. Wypróbuj innowacyjne produkty do bezpośredniej koloryzacji marki TAB>U Color, dzięki którym Twoja neonowa głowa z pewnością wyróżni się w tłumie urlopowiczów i plażowiczów. Do wyboru jest mnóstwo kolorów, dzięki czemu nie tylko znajdziesz barwę idealnie pasującą do Twojego charakteru, karnacji czy sposobu ubierania, ale też co kilka dni możesz mieć na głowie zupełnie inne, ale równie barwne szaleństwo.

Siwa choć nie osiwiała?
Nietypowe kolory na głowie to nie tylko błękity, zielenie czy ostre róże, ale też różne odcienie bieli. W ostatnim sezonie na topie są włosy siwe, na które decydują się kobiety w wieku, w którym siwizna jeszcze zdecydowanie im nie grozi. Włosy w kolorze eterycznej bieli czy perłowoszarym będą skupiać spojrzenia i budzić zachwyt.
Fluidy koloryzujące są równie proste w użyciu, jak zwykłe farby do włosów. Są bezpieczne, nie niszczą włosów i nie zaburzają ich struktury. Po farbowaniu nie musisz więc się obawiać, że włosy osłabią się, a fryzura straci dawny blask. Wręcz przeciwnie – z takimi kolorami blasku Tobie nie zabraknie. Trwałość efektów zależy od struktury włosów oraz odcienia nałożonego koloru. Najlepszy efekt intensywnego odcienia uzyskasz przy blond włosach.

Farbowanie powierz fryzjerowi
Najlepsze efekty neonowych włosów uzyskasz, gdy taką fryzurę wykona profesjonalny stylista włosów. Tak jest z każdą koloryzacją, zwłaszcza z ostatnio modnym siwym kolorem. Samodzielne nakładanie koloru to spore ryzyko – sprawa jest zbyt poważna, a ładny siwy kolor trudno jest uzyskać. Dlatego powierz to zadanie ekspertom. Aby uzyskać taki kolor na pewno będziesz musiała przejść przez etap dekoloryzacji. Kolor oczywiście musi być nałożony w odpowiedniej ilości, by nie wpadał w zieleń lub zbyt ciemny szary ton, który jest nieestetyczny. Musi być również odpowiednio nałożony, ponieważ tylko wtedy będzie lśniący, pełen połysku i podkreśli twoje rysy, nadając ci rockowego charakteru.

Kontakt