Klasyczna elegancka torebka na co dzień od Wojewodzica

Kobiety ceniące wygodę i funkcjonalność w eleganckiej formie z pewnością docenią najnowszą propozycję marki Wojewodzic. Prezentowana elegancka torebka idealnie sprawdzi się jako uniwersalny dodatek na co dzień.

 

Jeśli mężczyzna ma kilka rodzajów zegarków, które dobiera w zależności od stylizacji, to ja chcę go poznać. Zdecydowana większość panów ma jeden zegarek, który nosi do „wszystkiego”. Z nami kobietami jest trochę inaczej. Każda z nas potrzebuje przynajmniej kilku torebek, z których może wybierać w zależności od rodzaju wyjścia i stylizacji. Jednak doskonale wiemy, że w przypadku większości naszych torebek „mieć” i „używać” nie idzie ze sobą w parze. Wiele z naszych must have zalega głęboko w szafie, a najczęściej wybieramy tą jedną ulubioną, praktyczną i uniwersalną – właśnie taką jak prezentowana torebka z najnowszej kolekcji jesień-zima 2014/15 marki Wojewodzic.

 

Najnowsza propozycja Wojewodzica wywodzi się z linii Work Smart, niezwykle eleganckich i wygodnych torebek. „Wyrafinowanie i klasyczna elegancja” to hasło producenta określające jego nową kolekcję i patrząc na ten model, nie można się z nim nie zgodzić. Stonowana forma, delikatne zdobienia, regularny, geometryczny kształt. Dwa seksowne pionowe suwaki, podkreślające jej subtelną linię. Wykonana z wysokiej jakości skór tłoczonych w kolorach czerni, purpury i popieli. Dla bardziej odważnych kobiet dostępne są modele ze skóry bydlęcej z jej naturalnym włosiem oraz wyprawianej na wzór skóry leoparda.

 

Elegancki look torebki Wojewodzica nie ustępuje wygodzie jej użytkowania na co dzień. Dzięki trzem wewnętrznym przegrodom, w tym środkowej zasuwanej na zamek, łatwo w niej zmieścić teczkę a4, laptopa, kosmetyczkę i wiele innych przydatnych rzeczy, zachowując przy tym względny porządek. Co ważne, pomimo tak dużej przestrzeni, torebka nie wygląda masywnie. Polski producent torebek pomyślał również o dodatkowych, wewnętrznych kieszonkach, smyczce na klucze oraz zewnętrznej, tylnej kieszeni zasuwanej na zamek. Wygodę noszenia zapewnia dobrze dobrana długość rączek, dzięki czemu torebkę można nosić zarówno w dłoni, jak i zgięciu ręki. Zaś dodatkowy długi, regulowany pasek, umożliwia noszenie jej na skos.

 

 

Kontakt