Niegrzeczna dziewczynka – coś co pociąga facetów

Mężczyźni kochają zołzy. Raz na jakiś czas powinnaś się w nią przeobrazić. Nie musisz być niegrzeczną dziewczynką, by zachowywać się jak…niegrzeczna dziewczynka. W każdej z nas tkwi bowiem pierwiastek zołzy, który w odpowiedniej chwili wystarczy uaktywnić. W jakim celu? By rozkochać w sobie faceta jeszcze bardziej! W końcu nie od dziś wiadomo, że mężczyźni szybko nudzą się spokojnymi, przewidywalnymi partnerkami.Przeczytaj zatem, jakich 7 zachowań, typowych dla niegrzecznej dziewczynki, każdy chłopak wręcz pożąda u swojej kobiety. A potem… wciel je w życie, jeśli masz odwagę!

 

1. Żądza przygód

Wielu mężczyzn obawia się, że stały związek oznacza robienie wkółko tego samego. Siedzenie przed telewizorem, robienie zakupów na kolację, seks trzy razy w tygodniu – taka wizja nie brzmi zachęcająco, prawda? Udowodnij więc swojemu ukochanemu, że przy tobie żadna rutyna wam nie grozi. Nie chodzi o to, byś codziennie wymyślała dla was nowe rozrywki. Wystarczy, że raz na jakiś czas pójdziecie na kręgle, wybierzecie się na spontaniczną wycieczkę za miasto lub  urządzicie w domu żenujące karaoke. Ma być śmiesznie i nieprzewidywalnie!

 

2. Pewność siebie

Każda niegrzeczna dziewczynka przyciąga facetów jak magnes, bo jest pewna siebie. Zna swoją wartość, więc nie każdy może ją mieć – choć każdy by chciał. Kieruj się tą zasadą na co dzień. Twój chłopak będzie cię nosił na rękach, jeśli pokażesz mu, że wyjątkowe traktowanie po prostu ci się należy.

 

3. Sprośne zabawy

Niewiniątkiem powinnaś być w towarzystwie jego znajomych i rodziny. Natomiast w sypialni pokaż mu swoje zupełnie inne oblicze – kobiety wyzwolonej, która nie boi się od czasu do czasu poświntuszyć. Kajdanki, sprośne słówka, seksowna bielizna – tutaj granice wyznaczasz tylko Ty!

 

4. Niezależność

Mężczyźni uwielbiają mieć poczucie, że są swojej kobiecie potrzebni – choćby po to, by otworzyć jej słoik lub wbić w ścianę gwóźdź. Żaden z nich nie wytrzyma jednak długo z totalnie niesamodzielną istotką, która kurczowo trzyma go za rękę i nie jest w stanie niczego załatwić bez jego pomocy. Niezależność to strasznie seksowna cecha charakteru. Pamiętaj o tym.

 

5. Dosadność

Faceci są uczuleni na gierki. Nie znoszą, gdy partnerka się na nich obraża, ale nigdy nie powie, z jakiego powodu jest zła. Zołza za to od razu mówi wprost, co jej nie pasuje w zachowaniu faceta. Jest dosadna i szczera do bólu. Dzięki temu w jej związku nie ma zbędnych nieporozumień i niedomówień.

 

6. Kusicielka

Niegrzeczna dziewczynka uwielbia uwodzić płeć przeciwną. Jest kusicielką, choć nie robi tego w wulgarny sposób. Powłóczyste spojrzenia, oblizywanie warg, gładzenie się opuszkami palców po udzie – wszystkie te drobne gesty rozpalają męską wyobraźnię. Spróbuj czasem pouwodzić w ten sposób swojego ukochanego. Na jego reakcję nie będziesz musiała długo czekać.

 

7. Namiętność

Każdy mężczyzna pragnie, by jego kobieta była namiętna. Pokaż mu zatem, jak wiele przyjemności sprawia Ci kąsanie jego ust, muskanie dłonią jego skóry i wdychanie jego boskiego zapachu. Przy Królowej Śniegu żaden facet nie poczuje się wyjątkowo. Rozpal jego zmysły, a wtedy nawet nie przyjdzie mu do głowy, by szukać namiętnych doznań w ramionach innej.

 

 

 

źródło: boska.pl

 

Kontakt