Najgorszy prezent na gwiazdkę, czyli majtki, które powstrzymują „gazowane zapachy”

Według wielu ludzi skarpetki to najbardziej znienawidzony prezent. Dalej wymieniane są tanie kosmetyki typu zestaw od Adidasa albo Gilette oraz prezenty, które mają być zabawne, czyli np. książka kamasutra lub sprośne fartuszki i miarka do penisa.

Ale co powiecie na to, gdy po otwarciu wyczekanego prezentu znajdziecie opakowanie z majtkami, które mają powstrzymywać bąki przed wydostaniem się na powierzchnie? Czy pomyślicie, że to miał być słaby żart, czy może coś z wami jest nie tak?

Taką bieliznę oferuje brytyjska firma Shreddies. Wyglądają jak każde inne majtki, tylko że materiał, który został zastosowany w nich ma właśnie utylizować brzydkie zapachy. Zrobione są z innowacyjnego materiału węglowego nazwanego Zorflex. Ta tkanina stosowana jest głównie w specjalnych chemicznych kombinezonach wojskowych. Według producenta zabijają odór nawet do 200 razy lepiej niż zwykła bielizna. „Ze względu na jej dużą porowatość, odór zostaje uwięziony i zneutralizowany przez ubranie, które jest następnie reaktywowane poprzez zwykłe pranie” – wyjaśnia producent.

Mimo to na pewno mało kto chciałby dostać taki prezent, ale z drugiej strony czy nie macie jakiegoś dobrego znajomego, któremu z przyjemnością zafundowalibyście takie majteczki? Tym bardziej, że firma oferuje ten produkt, także w specjalnych pudełkach podarunkowych z zabawnymi tekstami. Na przykład: „Twoje bąki zaczynają wabić niedźwiedzie”, albo „Pierdnięcie z zaufaniem”. Taki podarunek z jedną parą w środku kosztuje 27 funtów. Oczywiście są wersje dla niej i dla niego.

Podobne artykuły

 • Viki

  hahahaha 🙂 za to ja takie kupię swojemu chłopakowi 😛

 • mania

  dokładnie dla nich to jest idealny prezent ;p

 • hanka

  hahah ale przyznajcie, że kusi was aby wyprobowac ;p

 • juuuu

  Masakra…. ale czy wtedy nic nie słychać itd.?

Kontakt