7 oryginalnych sposobów na Walentynki dla zabieganych

Fot. Pixabay

Zbliżają się Walentynki, czyli popularne święto wszystkich zakochanych. Wiele osób chciałoby spędzić ten dzień wyjątkowo, ale bardzo często brakuje im czasu, aby odpowiednio się do niego przygotować. Na szczęście istnieją sposoby, które umożliwiają spędzenie romantycznych chwil nawet tym najbardziej zabieganym parom. Jak świętować Dzień Zakochanych, gdy jesteśmy zapracowani? Poniżej kilka niebanalnych propozycji.

1. Publiczne wyznanie miłości? Koniecznie przez radio! Wyrażenie uczuć poprzez ulubioną stację radiową drugiej połówki jest bardzo oryginalnym i nieczasochłonnym pomysłem, który na pewno sprawi ogromną przyjemność i zostanie zapamiętany na całe lata. Rozwiązanie to może okazać się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza w sytuacji, kiedy pary nie mogą wspólnie spędzić Walentynek. Dodzwonienie się do radia i zajęcie czasu antenowego wcale nie jest takie proste. Gdy niczego niespodziewająca się osoba usłyszy w swojej ulubionej stacji radiowej głos ukochanego czy ukochanej, na pewno doceni ten oryginalny, odważny i bardzo romantyczny gest.

2. „Porwanie” z pracy, czyli romantyczne wagary. Jeśli dla jednej z osób Walentynki nie są dniem wolnym od pracy, to warto wcześniej porozmawiać z jej szefem o możliwości zrobienia wyjątku i zaskoczyć ukochaną osobę propozycją spędzenia Dnia Zakochanych razem. Wyłączenie budzika do pracy i zastąpienie go zmysłową muzyką i śniadaniem podanym do łózka sprawi, że dzień rozpocznie się jak w romantycznej komedii. Jeśli szef nie okaże się jednak romantykiem, to odwiedzenie ukochanego lub ukochanej osoby w pracy i wręczenie kwiatka, czy upominku z pewnością sprawi jej przyjemność.

3. Więcej niż słodka przyjemność. Wręczenie swojej sympatii tortu ozdobionego wartościowym dla pary zdjęciem lub osobistym wyznaniem jest zarówno słodkim jak i romantycznym pomysłem. W Internecie jest wiele firm oferujących słodkości oprawiane różnego rodzaju grafikami, które ogranicza jedynie wyobraźnia.

4. Miłość pisana wielkimi literami. Wyznanie miłości poprzez baner reklamowy znajdujący się naprzeciwko domu lub miejsca pracy drugiej połówki na pewno zaskoczyłoby i sprawiłoby wielką przyjemność. A zawarcie na nim zaszyfrowanej treści, którą zrozumie tylko ta jedyna osoba, sprawi, że w te Walentynki poczuje się ona naprawdę wyjątkowo.

5. Masaż rozpalający wszystkie zmysły. Domowe SPA w Walentynki, czyli wspólna kąpiel i masaż, jest znakomitą alternatywą dla profesjonalnych zabiegów SPA – tym bardziej jeśli specjalnie dla drugiej połówki zdobędzie się dyplom potwierdzający odbycie kursu z masażu. Nie sam dyplom, a namiętny masaż pozwolą ukochanej osobie „odpłynąć” w wannie wypełnionej dodatkowo aromatycznymi olejkami oraz ozdobionej płatkami róż i tlącymi się świeczkami.

6. Czas na kulinarne uniesienia. Przygotowanie ukochanej śniadania i przyniesienie go na tacy do łóżka jest bardzo miłym gestem – tym bardziej dla osób, które w dniu Walentynek muszą udać się do pracy. Natomiast bez względu na to, w jaki sposób zabiegane pary spędzą Dzień Zakochanych, znalezienie czasu na przygotowanie odpowiedniego obiadu czy kolacji może stanowić kłopot. Wykorzystanie takich aplikacji jak PizzaPortal.pl, serwisu służącego do zamawiania jedzenia online, zdecydowanie oszczędzi czas, który można poświęcić swojej drugiej połówce. Portal ten umożliwia szybkie i sprawne zamówienie dania ukochanej osoby bez względu na jej upodobania kulinarne, ponieważ oferuje dania kuchni włoskiej, orientalnej, amerykańskiej, polskiej oraz z wielu innych zakątków świata.

7. Domek dla dwojga. Pary, które nie mogą pozwolić sobie na kilkudniową romantyczną wycieczkę, a bardzo chciałyby spędzić Walentynki poza domem, mogą wynająć apartament lub domek w ustronnym miejscu znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania. Sypialnię wynajętego domku czy apartamentu warto ozdobić płatkami róż, które można nabyć w niemal każdym sklepie z upominkami.

Kontakt