Joanna Krupa

naga Joanna Krupa zasłonięta krzyżem

Reklamuje ekskluzywną bieliznę, często pokazuje swoje dwukrotnie zoperowane piersi, a każdy Polak rozpoznaje ją po charakterystycznym amerykańskim akcencie.

Joanna Krupa to warszawianka, która wyjechała z rodzicami w wieku kilku lat do Stanów Zjednoczonych. To tam rozkręcała się jej kariera w modelingu. Początkowo pozowała do rozbieranych sesji zdjęciowych popularnych magazynów dla panów, m.in. „Envy”, „Personal”, „CKM”. W 2009 roku uczestniczyła w programie telewizyjnym „Superstar” (reality show), a kilka miesięcy później wystąpiła w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami”. Uwodziła pięknem i potrafiła się sprzedać. W roku 2011 (miała wówczas 32 lata) „Maxim” nadał jej tytuł NAJSEKSOWNIEJSZEJ MODELKI STROJÓW KĄPIELOWYCH NA ŚWIECIE (The Sexiest Swimsuit Model in the World) i umieścił na miejscu 55 w rankingu stu najgorętszych kobiet świata.

krupa1W Polsce głośno o Joannie zrobiło się wraz z pierwszą edycją „Top Model” (wrzesień 2010). Krupa była jedną z prowadzących, ale jedyną, która wzbudzała tyle kontrowersji. Budowała atmosferę show poprzez płacz na antenie, ostrą krytykę oraz nadużywanie anglojęzycznych słów. Powstało wówczas wiele śmiesznych podpisów pod zdjęciami krążącymi w sieci, a takie wypowiedzi jak: „Biedna cziefczyna, Paris Hilton łona bi.” lub „Tfoje oszy som hipnotajzin!” pozostaną na długo w pamięci rozbawionych oglądających.

krupa2Joanna Krupa współpracowała z marką Esotiq podczas tworzenia jesiennej kolekcji bielizny (w roku 2011). Kampania reklamowa oprócz prezentacji najnowszych wzorów miała na celu propagowanie wśród kobiet brafitting’u (esotiq.com). Jak się okazuje dobór odpowiedniego biustonosza nie jest łatwy, co potwierdzają statystyki – ponad 70% kobiet nie zna swojego rozmiaru.

Modelka jest przeciwniczką noszenia prawdziwych futer i znęcania się nad zwierzętami. Bierze czynny udział w projektach programu PETA.
2 grudnia 2009 roku organizacja wydała kontrowersyjną reklamę, na której Krupa pozuje nago, z krzyżem osłaniającym jej części intymne.

Oficjalna strona modelki: www.krupajoanna.pl

Podobne artykuły

  • dron

    ona jest na prawde piekna :))))

Kontakt