Cherry bombre – wiosenna inspiracja dla włosów

Foto: Fot. SENS.US

Zbliża się wiosna, a Ty masz ochotę zmienić coś w swoim wyglądzie? Zacznij od koloru włosów! Po pastelowych odcieniach dedykowanych głównie blondynkom czas na koloryzację przeznaczoną dla brunetek i szatynek. O czym mowa? Oczywiście o oszałamiającym cherry bombre!

Po długich miesiącach panowania na ponurych ulicach głównie szarości nie pozostaje nam nic innego, jak wraz z wiosną wprowadzić do swojego wyglądu odrobinę koloru. Dlaczego więc nie zacząć od zmiany koloru włosów? Idealna do tego sprawdzi się koloryzacja w stylu cherry bombre. To najmodniejsze połączenie ombre i baleyage’u w oszałamiającym miksie wiśni i brązu, a nawet czerni. Termin ten wprowadziła znana kolorystka gwiazd Beth Minardi.

Koloryzacja w stylu cherry bombre jest stosunkowo łatwa i wymaga niewielkiej ingerencji w naturalny, ciemny kolor włosów. Efekt jaki uzyskasz przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwanie – Twoje włosy zyskają energii i dodatkowego wymiaru. W porównaniu do wcześniej modnych pastelowych odcieni koloryzacja ta nie wymaga u brunetek rozjaśniania włosów. Wystarczy tutaj poeksperymentować z odcieniami przepięknej czerwieni.

Jeżeli zależy Tobie na uzyskaniu koloryzacji w stylu cherry bombre, bez dodatkowego farbowania włosów, poznaj nowość od marki SENS.US – gamę koloryzujących i odżywczych preparatów do włosów Fard Rich Color Conditioner z linii TAB>U Treat, włoskiej marki SENS.US. Odżywki koloryzujące zawierają unikalną formułę wzbogaconą o roślinną keratynę, kolagen i elastynę. Poza nadaniu Twoim włosom, głębokiego, trójwymiarowego efektu koloru, dodatkowo zregenerują i intensywnie zadbają o Twoje włosy.

W serii Fard Rich Color Conditioner znajdziemy trzy odżywki koloryzujące idealne do uzyskania efektu cherry bombre: „Fire” .55 o mocnym ognistym, czerwonym odcieniu; „Flame” .44 o zgaszonym odcieniu czerwieni połączonej z brązem; „Copper” .40 o miedziano-kasztanowym odcieniu. Wystarczy na umyte i odciśnięte w ręcznik włosy rozprowadzić równomiernie produkt, za pomocą grzebienia, na całej długości włosów i ich końcach. Pamiętaj o użyciu rękawiczek, aby ochronić dłonie przed ich zabrudzeniem. Odżywkę koloryzującą pozostaw na włosach przez 3-15 min, w zależności jak silny efekt końcowy chcesz uzyskać. Na zakończenie dokładnie umyj włosy. Teraz możesz cieszyć się najmodniejszym kolorem w sezonie wiosna/lato 2016 r., i co najważniejsze po kilku myciach powrócisz do swojego dawnego koloru lub możesz znów całkowicie go zmienić. Wybór należy do Ciebie.

Kontakt